GümüşDamlaYatı
Ana Sayfa >  Kiralık Yat Silver > 

Kiralık Yat Silver

Kiralık Yat Silver
Boğaz Turları Sevdiklerinizle beraber güzel fotoğraflar çekip, İstanbul boğazının keyfini çıkartarak; Daha önceden belirlenen iskeleden hareketle 2 saatlik yarım bir boğaz turu ya da 4 veya 6 saatlik tam bir boğaz turu şekilde İstanbul boğazının tarihi yerlerini görme şansı bulacaksınız. Kabataş iskelesinde başlayan tam bir boğaz turunda; Dolmabahçe Camisi, Barok Saat kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy de Ortaköy camisi, 1.Boğaz köprüsü, Kuruçeşme, Arnavutköy’de ahşap yalılarını göreceksiniz, boğazın en derin noktası Akıntı Burnu, Bebek koyu, Mısır Konsolosluğu ve Boğaziçi Üniversitesi, Tarihi Rumeli hisarı,2.Boğaz Köprüsü Fatih Sultan Mehmet köprüsünün altından geçip Baltalananına devam edip, Emirgan, İstinye, İstinye Marina ve ahşap yalıların yanından geçerek, Yeniköy semtini görecek 4 saatlik turlarda Anadolu yakasında geçip, tura Anadolu yakasından devam ediyoruz, Eğer 6 saati tamamlamak isterseniz Yeniköy’den sonra devam ederek, Tarabya, Keçiburnu, Büyükdere, ve Sarıyer kıyısı, Rumeli kavağına varıp, Buradan Anadolu kıyısına geçip, Anadolu Kavağına yol alıyoruz, Beykoz sahili, (4 saatlik turların Anadolu yakasına geçiş noktasının güzergahı)  Kanlıca, Anadolu Hisarı, Küçüksu, Göksu Dereleri, Küçüksu Kasrı, Kıbrıslı Mustafa Emin Pala yalısı (boğazdaki en büyük yalılardan biri),Kandili, Beylerbeyi, Beylerbeyi Cami, Beylerbeyi Sarayı, Üsküdar, Kız Kulesini ve son durak Kabataş da misafirlerimizi indiriyoruz.        

Tarihi Yarımada Turumuz: Misafirlerimizin isteğine göre 2 saatlik, Kuruçeşme hareketle ile Ortaköy, Beşiktaş, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Kabataş, Tophane, Pera Palas, Galata Kulesi, Galata Köprüsü, Karaköy, Eminönü (Yeni Cami) Gülhane Parkı, Topkapı Sarayı ve Uzaktan Ayasofya Camisinin minaresini görüp geriye doğru dönüp, Anadolu yakasına geçip,  Kızkulesi, Üsküdar, Kuzguncuk, Beylerbeyi Sarayı, Çengelköy, Kuleli Askeri Lisesin den karşı kıyıya geçilip Kuruçeşme de turumuzu bitiriyoruz.
Yemekli Boğaz Turları Yemekli Boğaz turlarımız minimum 2 saat ile maksimum 4 saat sürmektedir. 4 saatlik boğaz turu güzergâhını boğaz turları bölümünden bulabilirsiniz. Avrupa yakasından Kuruçeşme veya Kabataş hareketli; Anadolu yakasında Kuleli Askeri Lisesi önü ücretsiz alış ve bırakış yaptığımız noktalarımızdır. Arzu eden misafirlerimizi kaldıkları hotellerden alış ve bırakış yapabiliriz. Tüm vapur iskelelerin de alış ve bırakış yaparken palamar ücreti ödemek zorundayız. Direk yanaşabildiğimiz diğer mekânlar Tarabya, Emirgan ve Rumeli Hisarı önü, Çırağan Sarayı, Four Seasons Hotel, Su Ada, Reina, Kız Kulesi, Feriye Lokantası, Sait Halim Paşa Yalısı, Kordon Restaurant, Del Mare, , Les Ottomans Hotel ve Ajia Hotel önüdür. Yemeklerimiz kendi aşçımız tarafından hazırlanıp, profesyonel servis elamanlarımız tarafından servis edilmektedir. Menü detaylarımıza ana sayfa da bulunan menüler linkinden ulaşabilirsiniz.
Ada Turları Yaz aylarının popüler gezilerinden biri olan Adalar Turu 8 saat sürmektedir. Boğazdan yaklaşık 1,5 saat süren bir yolculuktan sonra istenilen adaya varılır. En popüler adalarımız Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef adası. İsteyen misafirlerimiz daha önceden belirlenmiş olan bir adayı inip gezebilirler ya da dilediğiniz bir koyda yüzme molası verip ayrıca balıkta tutabilirler. Arzu eden misafirlerimiz için öncesinde belirlenen menü seçimlerine göre yemek servisi yapılmaktadır. Yatımızda denize girip çıkmayı kolaylaştıran merdiven ve platform bulunmaktadır, Ayrıca platformun üzerindeki seyyar bir duş ile denizden çıktığınızda yıkanabilirsiniz. Misafirlerimiz yanlarında; havlu ve deniz kıyafetleri bulundurmalıdır.
Karadeniz Turu Karadeniz turumuz 8 saat sürmektedir. Daha çok önce belirlenen alış noktasına göre boğaz turları bölümünde görebileceğinizin güzergâhta ilerleyerek;2 saat süren bir yolculuktan sonra Rumeli Kavağına varıyoruz. Burada ufak balıkçı köylerini görebilirsiniz, 3.köprüyü görmek isteyen misafirlerimiz tur süresine 1 saat daha eklemeleri gerekmektedir. Daha sonra Anadolu yakasına hareketle Anadolu kavağı, Beykoz yakınlarında Poyraz köye ulaşacağız, Arzu eden misafirlerimiz için yüzme molası verip, balık tutabilme şansları vardır. Yatımızda denize girip çıkmayı kolaylaştıran merdiven ve platform bulunmaktadır, Ayrıca platformun üzerindeki seyyar bir duş ile denizden çıktığınızda yıkanabilirsiniz. Misafirlerimiz yanlarında; havlu ve deniz kıyafetleri bulundurmalıdır.
Transferler İstanbul’un  yoğun trafiğinden kaçmak için farklı bir alternatif arayan misafirlerimiz için, boğazda bulunan Restaurantlara, Otellere,mekanlara ve Atatürk Havalimanına gidecek olan misafirlerimiz için Ataköy Marina’ya kadar welcome kokteyl eşliğinde transfer hizmeti sunmaktayız.

Hızlı Havalimanı Transferleri
Yat Silver hızlı transfer ile; zamanı kıymetli olan misafirlerimizi, İstanbul’un yoğun trafiğinden kurtarıp Boğazda bulunan herhangi bir mekandan mekana 5 ile 10 dakika arası ya da Boğaz’dan Ataköy Marina’ya 25 dakika da varmaları sağlayıp, Atatürk Havalimanına gitmelerini kolaylaştırıyoruz.
Günü birlik boğaz tur ve gezileri için Kiralık Tekneler*
Yat Kiralama, Kiralık Tekne, İstanbul Boğaz Turu, Boğaz Turu, Teknede doğum günü
* Tekne Kiralam İstanbul...


Tekne Kiralama ve Organizasyonları konusunda Gümüşdamla öncü kuruluştur

Gümüşdamla Kiralık Tekne ve kiralık yat hizmetleri ile, Teknede Boğaz Turu, Teknede Doğum günü, Teknede Evlenme Teklifi edebilmek için en doğru firmadır.


Kiralık Tekne Firmaları

Gümüşdamla Kiralık yat ve organizasyonları ile ihtiyaç halinde müşterilerine butik bir hizmet vermektedir.


Boğazda evlenmek isteyen veya nişanlanan çiftler için özel hazırlanmış ve dekor edilmiş yat ve tekneler ile hizmet vermekteyiz.

Kiralık Tekne ve Yat Hizmetleri, Yat Kiralam ve Kiralık Tekne...


GümüşDamlaYatı
Ana Sayfa >  Kiralık Yat Silver > 

Kiralık Yat Silver

Kiralık Yat Silver

Boğaz Turları
Sevdiklerinizle beraber güzel fotoğraflar çekip, İstanbul boğazının keyfini çıkartarak; Daha önceden belirlenen iskeleden hareketle 2 saatlik yarım bir boğaz turu ya da 4 veya 6 saatlik tam bir boğaz turu şekilde İstanbul boğazının tarihi yerlerini görme şansı bulacaksınız. Kabataş iskelesinde başlayan tam bir boğaz turunda; Dolmabahçe Camisi, Barok Saat kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy de Ortaköy camisi, 1.Boğaz köprüsü, Kuruçeşme, Arnavutköy’de ahşap yalılarını göreceksiniz, boğazın en derin noktası Akıntı Burnu, Bebek koyu, Mısır Konsolosluğu ve Boğaziçi Üniversitesi, Tarihi Rumeli hisarı,2.Boğaz Köprüsü Fatih Sultan Mehmet köprüsünün altından geçip Baltalananına devam edip, Emirgan, İstinye, İstinye Marina ve ahşap yalıların yanından geçerek, Yeniköy semtini görecek 4 saatlik turlarda Anadolu yakasında geçip, tura Anadolu yakasından devam ediyoruz, Eğer 6 saati tamamlamak isterseniz Yeniköy’den sonra devam ederek, Tarabya, Keçiburnu, Büyükdere, ve Sarıyer kıyısı, Rumeli kavağına varıp, Buradan Anadolu kıyısına geçip, Anadolu Kavağına yol alıyoruz, Beykoz sahili, (4 saatlik turların Anadolu yakasına geçiş noktasının güzergahı)  Kanlıca, Anadolu Hisarı, Küçüksu, Göksu Dereleri, Küçüksu Kasrı, Kıbrıslı Mustafa Emin Pala yalısı (boğazdaki en büyük yalılardan biri),Kandili, Beylerbeyi, Beylerbeyi Cami, Beylerbeyi Sarayı, Üsküdar, Kız Kulesini ve son durak Kabataş da misafirlerimizi indiriyoruz.        

Tarihi Yarımada Turumuz: Misafirlerimizin isteğine göre 2 saatlik, Kuruçeşme hareketle ile Ortaköy, Beşiktaş, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Kabataş, Tophane, Pera Palas, Galata Kulesi, Galata Köprüsü, Karaköy, Eminönü (Yeni Cami) Gülhane Parkı, Topkapı Sarayı ve Uzaktan Ayasofya Camisinin minaresini görüp geriye doğru dönüp, Anadolu yakasına geçip,  Kızkulesi, Üsküdar, Kuzguncuk, Beylerbeyi Sarayı, Çengelköy, Kuleli Askeri Lisesin den karşı kıyıya geçilip Kuruçeşme de turumuzu bitiriyoruz.
Yemekli Boğaz Turları
Yemekli Boğaz turlarımız minimum 2 saat ile maksimum 4 saat sürmektedir. 4 saatlik boğaz turu güzergâhını boğaz turları bölümünden bulabilirsiniz. Avrupa yakasından Kuruçeşme veya Kabataş hareketli; Anadolu yakasında Kuleli Askeri Lisesi önü ücretsiz alış ve bırakış yaptığımız noktalarımızdır. Arzu eden misafirlerimizi kaldıkları hotellerden alış ve bırakış yapabiliriz. Tüm vapur iskelelerin de alış ve bırakış yaparken palamar ücreti ödemek zorundayız. Direk yanaşabildiğimiz diğer mekânlar Tarabya, Emirgan ve Rumeli Hisarı önü, Çırağan Sarayı, Four Seasons Hotel, Su Ada, Reina, Kız Kulesi, Feriye Lokantası, Sait Halim Paşa Yalısı, Kordon Restaurant, Del Mare, , Les Ottomans Hotel ve Ajia Hotel önüdür. Yemeklerimiz kendi aşçımız tarafından hazırlanıp, profesyonel servis elamanlarımız tarafından servis edilmektedir. Menü detaylarımıza ana sayfa da bulunan menüler linkinden ulaşabilirsiniz.
Ada Turları
Yaz aylarının popüler gezilerinden biri olan Adalar Turu 8 saat sürmektedir. Boğazdan yaklaşık 1,5 saat süren bir yolculuktan sonra istenilen adaya varılır. En popüler adalarımız Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef adası. İsteyen misafirlerimiz daha önceden belirlenmiş olan bir adayı inip gezebilirler ya da dilediğiniz bir koyda yüzme molası verip ayrıca balıkta tutabilirler. Arzu eden misafirlerimiz için öncesinde belirlenen menü seçimlerine göre yemek servisi yapılmaktadır. Yatımızda denize girip çıkmayı kolaylaştıran merdiven ve platform bulunmaktadır, Ayrıca platformun üzerindeki seyyar bir duş ile denizden çıktığınızda yıkanabilirsiniz. Misafirlerimiz yanlarında; havlu ve deniz kıyafetleri bulundurmalıdır.
Karadeniz Turu
Karadeniz turumuz 8 saat sürmektedir. Daha çok önce belirlenen alış noktasına göre boğaz turları bölümünde görebileceğinizin güzergâhta ilerleyerek;2 saat süren bir yolculuktan sonra Rumeli Kavağına varıyoruz. Burada ufak balıkçı köylerini görebilirsiniz, 3.köprüyü görmek isteyen misafirlerimiz tur süresine 1 saat daha eklemeleri gerekmektedir. Daha sonra Anadolu yakasına hareketle Anadolu kavağı, Beykoz yakınlarında Poyraz köye ulaşacağız, Arzu eden misafirlerimiz için yüzme molası verip, balık tutabilme şansları vardır. Yatımızda denize girip çıkmayı kolaylaştıran merdiven ve platform bulunmaktadır, Ayrıca platformun üzerindeki seyyar bir duş ile denizden çıktığınızda yıkanabilirsiniz. Misafirlerimiz yanlarında; havlu ve deniz kıyafetleri bulundurmalıdır.
Transferler
İstanbul’un  yoğun trafiğinden kaçmak için farklı bir alternatif arayan misafirlerimiz için, boğazda bulunan Restaurantlara, Otellere,mekanlara ve Atatürk Havalimanına gidecek olan misafirlerimiz için Ataköy Marina’ya kadar welcome kokteyl eşliğinde transfer hizmeti sunmaktayız.

Hızlı Havalimanı Transferleri
Yat Silver hızlı transfer ile; zamanı kıymetli olan misafirlerimizi, İstanbul’un yoğun trafiğinden kurtarıp Boğazda bulunan herhangi bir mekandan mekana 5 ile 10 dakika arası ya da Boğaz’dan Ataköy Marina’ya 25 dakika da varmaları sağlayıp, Atatürk Havalimanına gitmelerini kolaylaştırıyoruz.

GümüşDamlaYatı

Ana Sayfa >  Kiralık Yat Silver > 

Kiralık Yat Silver

Kiralık Yat Silver

Boğaz Turları
Sevdiklerinizle beraber güzel fotoğraflar çekip, İstanbul boğazının keyfini çıkartarak; Daha önceden belirlenen iskeleden hareketle 2 saatlik yarım bir boğaz turu ya da 4 veya 6 saatlik tam bir boğaz turu şekilde İstanbul boğazının tarihi yerlerini görme şansı bulacaksınız. Kabataş iskelesinde başlayan tam bir boğaz turunda; Dolmabahçe Camisi, Barok Saat kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy de Ortaköy camisi, 1.Boğaz köprüsü, Kuruçeşme, Arnavutköy’de ahşap yalılarını göreceksiniz, boğazın en derin noktası Akıntı Burnu, Bebek koyu, Mısır Konsolosluğu ve Boğaziçi Üniversitesi, Tarihi Rumeli hisarı,2.Boğaz Köprüsü Fatih Sultan Mehmet köprüsünün altından geçip Baltalananına devam edip, Emirgan, İstinye, İstinye Marina ve ahşap yalıların yanından geçerek, Yeniköy semtini görecek 4 saatlik turlarda Anadolu yakasında geçip, tura Anadolu yakasından devam ediyoruz, Eğer 6 saati tamamlamak isterseniz Yeniköy’den sonra devam ederek, Tarabya, Keçiburnu, Büyükdere, ve Sarıyer kıyısı, Rumeli kavağına varıp, Buradan Anadolu kıyısına geçip, Anadolu Kavağına yol alıyoruz, Beykoz sahili, (4 saatlik turların Anadolu yakasına geçiş noktasının güzergahı)  Kanlıca, Anadolu Hisarı, Küçüksu, Göksu Dereleri, Küçüksu Kasrı, Kıbrıslı Mustafa Emin Pala yalısı (boğazdaki en büyük yalılardan biri),Kandili, Beylerbeyi, Beylerbeyi Cami, Beylerbeyi Sarayı, Üsküdar, Kız Kulesini ve son durak Kabataş da misafirlerimizi indiriyoruz.        

Tarihi Yarımada Turumuz: Misafirlerimizin isteğine göre 2 saatlik, Kuruçeşme hareketle ile Ortaköy, Beşiktaş, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Kabataş, Tophane, Pera Palas, Galata Kulesi, Galata Köprüsü, Karaköy, Eminönü (Yeni Cami) Gülhane Parkı, Topkapı Sarayı ve Uzaktan Ayasofya Camisinin minaresini görüp geriye doğru dönüp, Anadolu yakasına geçip,  Kızkulesi, Üsküdar, Kuzguncuk, Beylerbeyi Sarayı, Çengelköy, Kuleli Askeri Lisesin den karşı kıyıya geçilip Kuruçeşme de turumuzu bitiriyoruz.
Yemekli Boğaz Turları
Yemekli Boğaz turlarımız minimum 2 saat ile maksimum 4 saat sürmektedir. 4 saatlik boğaz turu güzergâhını boğaz turları bölümünden bulabilirsiniz. Avrupa yakasından Kuruçeşme veya Kabataş hareketli; Anadolu yakasında Kuleli Askeri Lisesi önü ücretsiz alış ve bırakış yaptığımız noktalarımızdır. Arzu eden misafirlerimizi kaldıkları hotellerden alış ve bırakış yapabiliriz. Tüm vapur iskelelerin de alış ve bırakış yaparken palamar ücreti ödemek zorundayız. Direk yanaşabildiğimiz diğer mekânlar Tarabya, Emirgan ve Rumeli Hisarı önü, Çırağan Sarayı, Four Seasons Hotel, Su Ada, Reina, Kız Kulesi, Feriye Lokantası, Sait Halim Paşa Yalısı, Kordon Restaurant, Del Mare, , Les Ottomans Hotel ve Ajia Hotel önüdür. Yemeklerimiz kendi aşçımız tarafından hazırlanıp, profesyonel servis elamanlarımız tarafından servis edilmektedir. Menü detaylarımıza ana sayfa da bulunan menüler linkinden ulaşabilirsiniz.
Ada Turları
Yaz aylarının popüler gezilerinden biri olan Adalar Turu 8 saat sürmektedir. Boğazdan yaklaşık 1,5 saat süren bir yolculuktan sonra istenilen adaya varılır. En popüler adalarımız Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef adası. İsteyen misafirlerimiz daha önceden belirlenmiş olan bir adayı inip gezebilirler ya da dilediğiniz bir koyda yüzme molası verip ayrıca balıkta tutabilirler. Arzu eden misafirlerimiz için öncesinde belirlenen menü seçimlerine göre yemek servisi yapılmaktadır. Yatımızda denize girip çıkmayı kolaylaştıran merdiven ve platform bulunmaktadır, Ayrıca platformun üzerindeki seyyar bir duş ile denizden çıktığınızda yıkanabilirsiniz. Misafirlerimiz yanlarında; havlu ve deniz kıyafetleri bulundurmalıdır.
Karadeniz Turu
Karadeniz turumuz 8 saat sürmektedir. Daha çok önce belirlenen alış noktasına göre boğaz turları bölümünde görebileceğinizin güzergâhta ilerleyerek;2 saat süren bir yolculuktan sonra Rumeli Kavağına varıyoruz. Burada ufak balıkçı köylerini görebilirsiniz, 3.köprüyü görmek isteyen misafirlerimiz tur süresine 1 saat daha eklemeleri gerekmektedir. Daha sonra Anadolu yakasına hareketle Anadolu kavağı, Beykoz yakınlarında Poyraz köye ulaşacağız, Arzu eden misafirlerimiz için yüzme molası verip, balık tutabilme şansları vardır. Yatımızda denize girip çıkmayı kolaylaştıran merdiven ve platform bulunmaktadır, Ayrıca platformun üzerindeki seyyar bir duş ile denizden çıktığınızda yıkanabilirsiniz. Misafirlerimiz yanlarında; havlu ve deniz kıyafetleri bulundurmalıdır.
Transferler
İstanbul’un  yoğun trafiğinden kaçmak için farklı bir alternatif arayan misafirlerimiz için, boğazda bulunan Restaurantlara, Otellere,mekanlara ve Atatürk Havalimanına gidecek olan misafirlerimiz için Ataköy Marina’ya kadar welcome kokteyl eşliğinde transfer hizmeti sunmaktayız.

Hızlı Havalimanı Transferleri
Yat Silver hızlı transfer ile; zamanı kıymetli olan misafirlerimizi, İstanbul’un yoğun trafiğinden kurtarıp Boğazda bulunan herhangi bir mekandan mekana 5 ile 10 dakika arası ya da Boğaz’dan Ataköy Marina’ya 25 dakika da varmaları sağlayıp, Atatürk Havalimanına gitmelerini kolaylaştırıyoruz.

GümüşDamlaYatı

Ana Sayfa >  Kiralık Yat Silver > 

Kiralık Yat Silver

Kiralık Yat Silver

Boğaz Turları
Sevdiklerinizle beraber güzel fotoğraflar çekip, İstanbul boğazının keyfini çıkartarak; Daha önceden belirlenen iskeleden hareketle 2 saatlik yarım bir boğaz turu ya da 4 veya 6 saatlik tam bir boğaz turu şekilde İstanbul boğazının tarihi yerlerini görme şansı bulacaksınız. Kabataş iskelesinde başlayan tam bir boğaz turunda; Dolmabahçe Camisi, Barok Saat kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy de Ortaköy camisi, 1.Boğaz köprüsü, Kuruçeşme, Arnavutköy’de ahşap yalılarını göreceksiniz, boğazın en derin noktası Akıntı Burnu, Bebek koyu, Mısır Konsolosluğu ve Boğaziçi Üniversitesi, Tarihi Rumeli hisarı,2.Boğaz Köprüsü Fatih Sultan Mehmet köprüsünün altından geçip Baltalananına devam edip, Emirgan, İstinye, İstinye Marina ve ahşap yalıların yanından geçerek, Yeniköy semtini görecek 4 saatlik turlarda Anadolu yakasında geçip, tura Anadolu yakasından devam ediyoruz, Eğer 6 saati tamamlamak isterseniz Yeniköy’den sonra devam ederek, Tarabya, Keçiburnu, Büyükdere, ve Sarıyer kıyısı, Rumeli kavağına varıp, Buradan Anadolu kıyısına geçip, Anadolu Kavağına yol alıyoruz, Beykoz sahili, (4 saatlik turların Anadolu yakasına geçiş noktasının güzergahı)  Kanlıca, Anadolu Hisarı, Küçüksu, Göksu Dereleri, Küçüksu Kasrı, Kıbrıslı Mustafa Emin Pala yalısı (boğazdaki en büyük yalılardan biri),Kandili, Beylerbeyi, Beylerbeyi Cami, Beylerbeyi Sarayı, Üsküdar, Kız Kulesini ve son durak Kabataş da misafirlerimizi indiriyoruz.        

Tarihi Yarımada Turumuz: Misafirlerimizin isteğine göre 2 saatlik, Kuruçeşme hareketle ile Ortaköy, Beşiktaş, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Kabataş, Tophane, Pera Palas, Galata Kulesi, Galata Köprüsü, Karaköy, Eminönü (Yeni Cami) Gülhane Parkı, Topkapı Sarayı ve Uzaktan Ayasofya Camisinin minaresini görüp geriye doğru dönüp, Anadolu yakasına geçip,  Kızkulesi, Üsküdar, Kuzguncuk, Beylerbeyi Sarayı, Çengelköy, Kuleli Askeri Lisesin den karşı kıyıya geçilip Kuruçeşme de turumuzu bitiriyoruz.
Yemekli Boğaz Turları
Yemekli Boğaz turlarımız minimum 2 saat ile maksimum 4 saat sürmektedir. 4 saatlik boğaz turu güzergâhını boğaz turları bölümünden bulabilirsiniz. Avrupa yakasından Kuruçeşme veya Kabataş hareketli; Anadolu yakasında Kuleli Askeri Lisesi önü ücretsiz alış ve bırakış yaptığımız noktalarımızdır. Arzu eden misafirlerimizi kaldıkları hotellerden alış ve bırakış yapabiliriz. Tüm vapur iskelelerin de alış ve bırakış yaparken palamar ücreti ödemek zorundayız. Direk yanaşabildiğimiz diğer mekânlar Tarabya, Emirgan ve Rumeli Hisarı önü, Çırağan Sarayı, Four Seasons Hotel, Su Ada, Reina, Kız Kulesi, Feriye Lokantası, Sait Halim Paşa Yalısı, Kordon Restaurant, Del Mare, , Les Ottomans Hotel ve Ajia Hotel önüdür. Yemeklerimiz kendi aşçımız tarafından hazırlanıp, profesyonel servis elamanlarımız tarafından servis edilmektedir. Menü detaylarımıza ana sayfa da bulunan menüler linkinden ulaşabilirsiniz.
Ada Turları
Yaz aylarının popüler gezilerinden biri olan Adalar Turu 8 saat sürmektedir. Boğazdan yaklaşık 1,5 saat süren bir yolculuktan sonra istenilen adaya varılır. En popüler adalarımız Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef adası. İsteyen misafirlerimiz daha önceden belirlenmiş olan bir adayı inip gezebilirler ya da dilediğiniz bir koyda yüzme molası verip ayrıca balıkta tutabilirler. Arzu eden misafirlerimiz için öncesinde belirlenen menü seçimlerine göre yemek servisi yapılmaktadır. Yatımızda denize girip çıkmayı kolaylaştıran merdiven ve platform bulunmaktadır, Ayrıca platformun üzerindeki seyyar bir duş ile denizden çıktığınızda yıkanabilirsiniz. Misafirlerimiz yanlarında; havlu ve deniz kıyafetleri bulundurmalıdır.
Karadeniz Turu
Karadeniz turumuz 8 saat sürmektedir. Daha çok önce belirlenen alış noktasına göre boğaz turları bölümünde görebileceğinizin güzergâhta ilerleyerek;2 saat süren bir yolculuktan sonra Rumeli Kavağına varıyoruz. Burada ufak balıkçı köylerini görebilirsiniz, 3.köprüyü görmek isteyen misafirlerimiz tur süresine 1 saat daha eklemeleri gerekmektedir. Daha sonra Anadolu yakasına hareketle Anadolu kavağı, Beykoz yakınlarında Poyraz köye ulaşacağız, Arzu eden misafirlerimiz için yüzme molası verip, balık tutabilme şansları vardır. Yatımızda denize girip çıkmayı kolaylaştıran merdiven ve platform bulunmaktadır, Ayrıca platformun üzerindeki seyyar bir duş ile denizden çıktığınızda yıkanabilirsiniz. Misafirlerimiz yanlarında; havlu ve deniz kıyafetleri bulundurmalıdır.
Transferler
İstanbul’un  yoğun trafiğinden kaçmak için farklı bir alternatif arayan misafirlerimiz için, boğazda bulunan Restaurantlara, Otellere,mekanlara ve Atatürk Havalimanına gidecek olan misafirlerimiz için Ataköy Marina’ya kadar welcome kokteyl eşliğinde transfer hizmeti sunmaktayız.

Hızlı Havalimanı Transferleri
Yat Silver hızlı transfer ile; zamanı kıymetli olan misafirlerimizi, İstanbul’un yoğun trafiğinden kurtarıp Boğazda bulunan herhangi bir mekandan mekana 5 ile 10 dakika arası ya da Boğaz’dan Ataköy Marina’ya 25 dakika da varmaları sağlayıp, Atatürk Havalimanına gitmelerini kolaylaştırıyoruz.